Derin Psikolojik Danışmanlık

Derin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur. Merkezde psikoterapi ve psikolojik danışmanlık gibi uzmanlık gerektiren alanlarda, alanında uzman olan kadroyla hizmet verilmektedir. Ankara ve diğer illerde eğitim ve seminerler düzenleyen merkezde aynı zamanda kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel hazırlanmış programlar da sunmaktadır.

Merkezimiz; Bireysel Psikolojik Danışmanlık, İlişki ve Evlilik Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Ergen Psikoterapisi ve Eğitim Danışmanlığı, Çocuk Psikolojik Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Cinsel Terapi, Kariyer ve Eğitim Koçluğu alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkezimizde çocuk, ergen ve yetişkin değerlendirme testleri, zekâ ve kişilik testleri, projektif testler uygulanmaktadır.

Uzm.Psk. Rabia Sultan KINIK

Derin Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamış, Gazi Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Kliniği’inde staj yapmıştır. Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde “Ergenlerde Bağlanma Stilleri, İnternet Sosyal İletişim Ağlarının Kullanımı ve İletişim Becerileri Arasındaki İlişkiler” konulu teziyle tamamlamıştır.

Çalışma Arkadaşlarımız

Hizmetlerimiz